Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Formula 1 Türkiye GP’nin tarihi değişti

Formula 1 yönetimi, 2021 yarış takvimini yeniden güncelledi.

Formula 1 yönetimi, 2021 yarış takvimini yeniden güncelledi ve kesinleşen son halini açıkladı.


Kesinleşen takvime göre Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek olan Formula 1 Turkish Grand Prix 2021, bir hafta ileri alınarak 8-9-10 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Intercity İstanbul Park Genel Müdürü Sadi Hezber, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu;

“Tüm dünyada pandeminin sebep olduğu karmaşıklık sebebiyle bu sezonki yarış takviminde pek çok kez değişiklikler oldu. Intercity İstanbul Park olarak bu süreçte de Formula 1 yönetimiyle sıkı temasta bulunarak, belirsizlikler noktasında çözüm önerilerimizi sunduk ve uyum yeteneğimizi sergileyerek güncellenen takvimdeki yerimizi koruduk. Kesinleşen takvime göre 8-9-10 Ekim 2021 tarihlerinde dünyanın gözü İstanbul’da ve Intercity İstanbul Park’ta olacak.
Bu kapsamda bilet satışlarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Mevcutta biletlerini almış seyircilerimizin hiçbir işlem yapmasına gerek bulunmuyor. Geçtiğimiz yılın en iyi yarışını gerçekleştirerek Türkiye’ye yaşattığımız gururu bu yıl seyircili olarak tekrar edeceğiz. Bu heyecana ortak olma fırsatını kaçırmak istemeyenleri zaman kaybetmeden biletlerini almalarını tavsiye ediyoruz.”


İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın