Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fatih Terim’den ’10 numara’ açıklaması: Bazı sürprizler yapabiliriz

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer konusunda, “10 numarayı Hagi’ye vermiştik. O konuyla ilgili biraz beklemeyi düşünüyorum. Onunla ilgili bazı sürprizler yapabiliriz” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Terim, yarın oynanacak Rander maçı öncesi açıklamalarda bulundu.


Transferlere devam edilecek mesajı veren Terim, “Bu transfer politikasına devam edeceğiz. Yüksek gibi bir görünen bonservis bedellerini, maaşla dengelediğimizi düşünüyorum. Yatırım yapıyoruz ve bu yatırımların da ileride Galatasaray’a büyük karlar getireceğini düşünüyoruz. Hem yarışmacı bir takım oluşturuyor hem de ciddi bir yatırım yapıyoruz. İnanıyorum ki ileride bu yatırımların Galatasaray’a döneceğini düşünüyorum. Galatasaray’ın istenilen bir kulüp olduğunu biliyorum. Galatasaray’ın gençler tarafından istenilen bir kulüp olduğunu görüyorum. Buraya gelen isimlerin daha büyük liglere gideceklerini düşünüyorlar. Böyle bir model planladık. Dönüşerek, değişerek ve de kazanarak bu mücadeleyi sürdüreceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

“Ederini bulan gidebilir”

Takımdan ayrılacaklar konusunda ise Terim, “Gelenler de gidenler de futbolun doğasında olan bir şey. Son maçtan sonra ‘Ederini bulan her oyuncuyla Galatasaray yolunu ayırabilir veya alabilir’ demiştim. Gelen bazı teklifler var. Tek tarafın değerlendirmesi yetmiyor. Şu ana kadar gerçekleşmiş veya üzere olan bir transferimiz var. Biraz sonra arkadaşlarımız gitmesiyle ilgili haberdar eder. Onlara teklif gelip gelmediğini bilmiyorum. Daha ziyade sportif departmanımız ve yöneticilerimiz ilgileniyor. Varsa da gerçekleşen bir şey yok” dedi.

10 numara kimin olacak?

10 numaranın hala boşta olması konusuna da değinen Fatih Terim şunları söyledi:


“10 numarayı Hagi’ye vermiştik. O konuyla ilgili biraz beklemeyi düşünüyorum. Onunla ilgili bazı sürprizler yapabiliriz. Önemli olan sırttaki forma numarasından çok, arma için verilen mücadeledir. Eğer siz sırttaki numaraya bakmayıp arma için mücadele ederseniz unutulmazlar arasına girersiniz. Oyuncuyu korumak için sezon sonunu bekleyebiliriz. Belki de bir sürpriz yapabiliriz.”

İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın