Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a: Başkan olmak istiyorsa sandık orada

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “pusuda bekleyen iki ayrı ekip var” ifadelerini kullanırken, eski başkan Aziz Yıldırım’a çağrıda bulunarak, “Biri başkan olmak istiyorsa sandık orada. Er meydanına çıksın. Çıkacağım desin, yarın genel kurul çağrısı yaparım” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haber Global’de çıktığı canlı yayında gündeme dair açıklamalarda bulunurken sarı-lacivertli kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım’la ilgili de konuştu.


Koç, “Pusuda yatan iki ayrı ekip var, bunlardan biri Sayın Aziz Yıldırım’ın ekibi. Fenerbahçe’nin başkanı olmuş bir şahıs, Fenerbahçe’nin kötü gitmesinden medet umuyor. Kendisi açık bir şekilde neler beklediğini söyledi. Tribünlere yollatacağım seni dedi. İşler kötü giderse yollanır başkan. Fenerbahçe’nin başkanı olmuş bir şahıs, Fenerbahçe’nin kötü gitmesinden medet umuyor, açık açık söylüyor. Bir nevi darbe bu. Sandık orada, seçimler ortada. Biri başkan olmak istiyorsa sandık orada. Er meydanına çıksın. Çıkacağım desin, yarın genel kurul çağrısı yaparım” ifadelerini kullandı.

Vitor Pereira hakkında

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın performansını değerlendiren Koç, “Hocamız çok kısa zamanda çok büyük değişiklikler yaptı. Vitor Pereira’ya şapka çıkarmak istiyorum. Samandıra’da, hocamızın istediği bir iklim var. Vitor Pereira, üstümüzden ölü toprağını kaldırdı. Doğru havayı ve iklimi yakaladığımızı düşünüyorum. Bazı oyuncularımızla yaşından dolayı yollarımızı ayırdık. Bizim yaş ortalamamız şu anda 27’lerde ama 24-25’i yakalamamız lazım. Burada Vitor Pereira’ya şapka çıkartmak istiyorum” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın