Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Scarlett Johansson ve Disney anlaşmaya vardı

Scarlett Johansson ile Disney arasındaki kontrat ihlali davasında anlaşmaya varıldı.

Johansson yaptığı açıklamada, “Disney ile olan farklılıklarımızı çözdüğümüz için mutluyum. Yıllar boyu birlikte yaptığımız işlerden inanılmaz derecede gurur duyuyorum ve ekiple olan yaratıcı ilişkimden de büyük keyif alıyorum. Önümüzdeki yıllarda da işbirliğimizi sürdürmek için sabırsızlanıyorum” ifadesine yer verdi.


Disney Stüdyoları Başkanı Alan Bergman da “Scarlett Johansson ile Black Widow konusunda karşılıklı anlaşmaya varabildiğimiz için çok mutluyum. Marvel Sinematik Evrenine yaptığı katkıları takdir ediyoruz ve Disney’in ‘Tower of Terror’ filmi de dahil olmak üzere bir dizi yeni projede birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

Scarlett Johansson’dan Disney’e Black Widow davası

Scarlett Johansson, Black Widow’un Disney+’ta yayımlanmasının film için imzaladığı anlaşmayı ihlal ettiği gerekçesiyle Disney’e dava açtı.

Taraflar anlaşmanın detaylarına ilişkin bilgi paylaşmazken, kaynaklar uzlaşmanın stüdyo için 40 milyon ABD dolarından fazlaya mal olduğu belirtiyor.

Johansson, “Black Widow” filminin vizyona girdiği gün Disney+’ta yayınlanması üzerine, kontratının ihlal edildiği gerekçesiyle Disney’e dava açmıştı.


AjansBizim

İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın