Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dexter’dan ilk fragman geldi!

Dizi sektöründe unutulmazlar arasına adını yazdıran popüler dizi Dexter’ın yıllar sonra yeni bir sezonu daha yapıldığı bir süredir biliniyordu. Dizinin ilk teaser’ı da paylaşıldı.

Michael C.Hall’ın ikonik rolünü yeniden canlandıracağı dizi 2021 yılı içerisinde, daha sonra açıklanacak bir tarihte geri dönecek. Orijinal dizinin ilk dört sezonunun showrunnerı Clyde Phillips bu sezon geri dönüyor ve finalde oluşan hayal kırıklığının düzelmesi için bu önemli bir adım.


Sekizinci sezon finali, hayranları üzdüğü gibi, listelerde de gelmiş geçmiş en kötü dizi finallerinden biri olarak gösterildi. Bu sebeple, geri dönüş haberi büyük sevinç yarattı ve güzel bir final için umutları artırdı. Hall, bu noktada geri dönmesi planlanan tek orijinal oyuncu gibi gözüküyor. Krakter, son olarak Oregon’da, kendini doğaya bırakmış bir şekilde görülmüştü.

Showtime’ın Dexter hesaplarından ve sosyal medyadan yayınlanan yeni teaserda, bir önceki videonun olduğu atmosfer görülüyor ve bu kez, Dexter’ı camdan dışarıyı izlerken görüyoruz. Bir önceki videoda “Doğaya geri dönmek gibisi yok.” diyen Dexter, bu kez Nina Simone’dan duyulan Misunderstood şarkısı eşliğinde kameralara dönüyor ve o meşhur bakışlarından birini atıyor.

Finalde, bir süre komada kaldıktan sonra Dexter, kız kardeşini yaşam desteğinden çıkarmaya ve vücudunu denize atmaya karar vermişti. Bu karar da dizi finalinin tartışmalı anlarından sadece biriydi. Bu karar belki geri döndürüleyemecek ama bir şeyleri kurtarmak ve hayranların sevecekleri bir final yaratmak için çok büyük bir şans var.


İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın