Son haberler
İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AUZEF ara sınav ne zaman, yüz yüze mi olacak 2021-2022? İstanbul Üniversitesi AUZEF tercih tarihleri…

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı ara sınav tarihleri belli oldu. Öte yandan sınav yeri tercihleri için de tarihler açıklandı. Peki, AUZEF güz ara sınav ne zaman yapılacak?

İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakültesinin ara sınav tarihleri belli oldu. Yeni eğitim döneminde güz ara sınav 13-14 Kasım arasında yapılacak. Yükseköğretim programlarının tümünde olduğu gibi sınavlar yüz yüze olacak. AUZEF ara sınav tercihleri ne zaman?


AUZEF GÜZ ARA SINAV NE ZAMAN?

İstanbul Üniversitesi tarafından ara sınava dair yapılan açıklamada sınav tarihleri netleşmiş oldu. Güz yarıyılı ara sınav tarihi 13-14 Kasım 2021 olarak güncellendi.

AUZEF ARA SINAVLARI YÜZ YÜZE Mİ?

2021-2022 eğitim öğretim yılında açık öğretim programı uygulayan tüm üniversitelerde olduğu gibi İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınavları da yüz yüze yapılacak.

Sınav merkezi tercihlerinde sistem üzerinden HES Kodu girilmesi zorunluluğu bulunuyor. Sınav merkezi tercihinde bulunmayan ve/veya HES Kodunu girmeyen öğrenciler sınava alınmayacak.


Riskli grupta (Covid-19 pozitif / temaslı) bulunan öğrencilerimiz sınavlara ayrı salonda alınacaklardır.

2021-2022 AUZEF GÜZ ARA SINAV YERİ TERCİHLERİ

Sınav merkezi tercihleri 7-12 Ekim 2021 tarihleri arasında https://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Yorum Yapın